Svítilny a lucerny

Informace

LED čelovka Fenix HL50

1 488 Kč s DPH

P52505

2 ks

skladem

Více informací

LED čelovka Fenix HL50

Fenix HL50 je kompaktní vysoce výkonná LED čelovka, která nabízí světelný tok až 365 lumenů v BURST režimu a dosvit až 77 metrů.Hliníkový reflektor vytváří široký světelný kužel.

Světelným zdrojem je výkonná LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem a s životností 50000 hodin. K dispozici jsou celkem čtyři stupně svícení .

Celokovová konstrukce zajišťuje vysokou odolnost, optimální chlazení a zároveň je plně vodotěsná dle standardu IPX-8 až do hloubky 2 metry pod vodou. Tělo je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku typu T6 s těžce poškrábatelným povrchem - Type III hard anodized, držák má z odolného plastu. Je nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.

K napájení lze použít jednu tužkovou baterii (při našroubovaném prodlužujícím nástavci) a nebo jednu jednorázovou 3 V lithiovou baterii CR123A.  Elektronika má digitální regulaci pro konstantní jas a ochranu proti opačnému vložení baterií.

Čelovku lze ovládat jedním elektronickým spínačem na boku. Čelovka si pamatuje poslední nastavený režim výkonu. Čelovku je možné otáčet v držáku v širokém rozsahu a tím nastavit požadovaný směr svícení.

Parametry

Čtyři režimy výkonu:
Při napájení z CR123A baterie: BURST 365 lumenů (po dobu držení tlačítka) -> 170 lumenů (3 hodiny) -> 60 lumenů (9,75 hodiny) -> 4 lumeny (150 hodin).
Při napájení z tužkové NiMH baterie: BURST 285 lumenů (po dobu držení tlačítka) -> 150 lumenů (2 hodiny) -> 55 lumenů (6,3 hodiny) -> 3 lumeny (110 hodin).
Časy výdrže na tužkové baterie jsou měřeny s nabíjecí NiMH baterií s kapacitou 2500 mAh.
Rozměry těla čelovky: 2,3 cm (průměr v nejširším místě) x 6,4 cm (délka v krátké verzi), 8,2 cm (délka s nástavcem na AA baterii).
Váha 57 gramů (bez baterií).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Součástí balení je čelovka, popruh na hlavu, náhradní o-kroužek, prodlužující díl pro použití AA baterií.

Technické informace:

  • Obsah balení: Čelovka, popruh na hlavu, náhradní o-kroužek, prodlužující díl pro použití AA baterií
  • Napájení: Baterie 1 x AA nebo 1 x CR123A
  • Zoom: Ne
  • Barevné provedení: Černo - stříbrná
  • Materiál: Letecký hliník
  • Voděodolnost: Ano

15 dalších produktů ve stejné kategorii: