Životní styl

Informace

Sada kosmetických štětců - 11 ks- mořská víla

298 Kč s DPH

MX60021

7 ks

skladem

Více informací

Kosmetické štětce jsou nedílnou součástí perfektního make-upu.

Praktická sada se skládá z 11 krásně barevných štětců, z nichž každý může plnit jinou funkci. Naleznete zde štětce pro make-up obličeje včetně očí a úst, ale také vějířový štětec, na podkladové báze, pro tekuté kosmetické výrobky, korektor, konturování či nanášení stínů.

Pro výrobu štětců byly použity antialergenní, syntetické bílé štětiny. Štětiny jsou měkké, příjemné na dotek a snadno se čistí. Estetickým akcentem je tmavší, blankytně modrá, horní část štětin, díky tomu také na štětcích nejsou tak patrné pozůstatky po make-upu.

Velikost štětců se pohybuje mezi 16,5-19,5 cm. Optimální délka a dobře navržený tvar rukojeti usnadňují práci s štětci. Rukojeť ve tvaru ocasu mořské víly s metalickými odlesky je vizuálně velmi atraktivní a používání působí čisté potěšení. Originální tvar a zajímavá barva štětin dokonale ladí. Krásný, námořní motiv dodá Vaší koupelně nebo toaletnímu stolku letní dotek po celý rok.

1 - Plochý, šikmý štětec se používá pro přesné rozložení například korektoru.

2 - Přesný, špičatý štětec pro nanášení stínu nebo zvýrazňovače na obtížně přístupná místa, jako jsou rohy očí, nosu a brady.

3 - Diagonální štětiny (oční linky), rty, přesné tahy.

4 - Plochý štětec s kulatými štětinami pro nanášení podkladu na stíny a stíny na celé víčko a jejich tření, aby se vytvořily tónové přechody.

5 - Kulatý štětec je ideální pro spotovou aplikaci, např. korektor a pro nanášení a roztírání stínů.

6, 11 - vějířový štětec, ideální pro nanášení základů, zvýrazňovač

7-8 - K nanášení kapalných a krémových základů se používá kulatý štětec, který je vhodný i pro pudr. Zajišťuje rovnoměrné pokrytí.

9-10 - Zaoblený šikmý štětec je ideální pro aplikaci bronzru nebo růže.

 

Technické údaje:

  • rozměry štětců: 16,5-19,5 cm 
  • hmotnost: 167 g
  • sada obsahuje 11 štětců

 

Obsah balení

  • 1x sada kosmetických štětců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: