Ptákoviny, gadgety

Informace

Vysoušeč vzduchu ve tvaru Vejce

81 Kč s DPH

DZ60364

452 ks

skladem

Více informací

Pohlcovač vlhkosti - vejce je novinkou pro všechny, kteří zápolí s vlhkostí v bytě. Můžete jej umístit kdekoliv v bytě, ve skříních, šatních skříních, zásuvkách nebo knihovnách. Pokud je zcela naplněn absorbovanou vlhkostí, postranní indikátory změní barvu z původní světle modré na růžovou. Pohlcovač vlhkosti je opakovatelně použitelný díky možnosti vysušení v troubě nebo mikrovlnné troubě , takže nemusíte pořizovat další a další pomůcky.

Tento pohlcovač vlhkosti je efektivní, bezpečný a cenově dostupný způsob jak absorbovat přebytečnou vlhkost ze vzduchu, aby se zabránilo vlhkosti, plísním či zatuchlému zápachu.

Pohlcovač vlhkosti Produkt je ve tvaru vajíčka Keramické technologie, snadno se vejde do přiloženého držáku. Indikátory vlhkosti jsou na obou stranách držáku. Indikátory se z modré (suché vajíčko) změní do růžova, když je vajíčko plné vody. Vajíčko můžete jednoduše znovu použít, stačí jej vybrat z držáku a vložit do mikrovlnné trouby na cca. 10 minut, při malé teplotě ohřívání. Pohlcovač je bezbarvý, bez jakéhokoliv zápachu a netoxický. Má dvojité využití - jako pohlcovač a dekorace. Není potřeba žádná elektrická energie, pohlcovač můžete použít kdekoliv. Je skvělý pro různé pokoje a kanceláře. Vlhkost je pohlcována díky kapilárové technologii keramického obalu. Absorbční granule mohou pohltit až 80 cm 3 vlhkosti.

1x Vysoušeč vzduchu ve tvaru Vejce

30 dalších produktů ve stejné kategorii: